МАКЕДОНИЈА – АНГЛИЈА (ЕУРО 2024)

Квалификации  ЕУРО 2024 » Група Ц
»20.11.2023 (Понеделник)
МАКЕДОНИЈА – АНГЛИЈА 1-1

Standings provided by Sofascore

The event is finished.

Дата

20 Ное 2023
Завршено

Време

20:45

Ознаки

Во живо ▶
Категории