сабота, 20 април, 2024

Шах

Нема објави за прикажување

Столе Димитриевски и Рајо триумфални против Осасуна

Рајо Ваљекано и Столе Димитриевски беа триумфални против Осасуна. На важен натпревар Столе и неговиот Рајо оставрија триумф од 2:1. Во првото полувреме Осасуна ја...