Почетна Тагови Фјучрс Скопје 25

Таг: Фјучрс Скопје 25

МЗТ Скопје го претрпе и третиот пораз во 2024-та

Тешко му оди на шампион МЗТ Скопје Аеродром кога во шпрашање се натпреварите во 2024-та во Првата лига. Аеродромци го претрпеа и третиот пораз...