сабота, 9 декември, 2023
Почетна Тагови Грција

Таг: Грција

Вардарки домаќинки на кумановски Гризли

Деветтото коло во прволигашката кошаркарска женска конкуренција односно групата „А“ носи нови четири натпревари. Два натпревари во Скопје и Крива Паланка ќе повлечат поголемо внимание. Со...