Гледај во ЖИВО ракомет


Најдобрата машка ракометна репрезентација на Македонија денеска со дуелот против Норвешка го започнува својот осми настап на Светските првенства.

Сите натпревари на црвено-жолтите може да го следите ВО ЖИВО на програмите на Македонската телевизија.

Линк за МРТ 1

Линк за МРТ 3