петок, 8 декември, 2023
Почетна Тагови САД – Дрим тим

Таг: САД – Дрим тим

(ВИДЕО) Струшкиот базен подготвен за првите пливачи

Стружани повторно ќе може да пливаат, а тоа да не биде само во летниот период.  Имено, деценискиот сон на стружани станува реалност, наскоро ќе стане...