сабота, 24 февруари, 2024
Почетна Тагови Новак Ѓоковиќ

Таг: Новак Ѓоковиќ

Една промената во составот за дуелот со Полска

Со една измена во играчкиот ростер денеска, (собирот е од 12.30 часот пред СЦ „Борис Трајковски“) ќе тргне на пат кон Полска нашата најдобра селекција, каде...