четврток, 28 септември, 2023
Почетна Автори мислења од Редакција

Редакција

1905 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

(ВИДЕО) Без Меси нема трофеј за Интер Мајами

Екипата на Хјустон го освои американскиот фудбалски куп. Ова откако тимот од Тексас во финалниот натпревар го победија Интер Мајами 2:1. Во составот на екипата од...