понеделник, 4 март, 2024
Почетна Тагови КК Водно Санс

Таг: КК Водно Санс

Водно Санс ги изнамачија Ангели

Кошаркарите на Ангели забележаа победа над Водно Санс во дуелот од второлигашката конкуренција. Во последниот натпревар од 17.коло одигран во Кисела Вода, екипата на Ангели...