Почетна Тагови Данил Медведев

Таг: Данил Медведев

Жаклина Стојановска: Се надевам дека ќе бидеме победници

Екипата на Баскет Кам по четврти пат во низа ќе игра во финалето на кошаркарскиот Куп на Македонија. Кошаркарките од Македонска Каменица кои веќе имаат...