сабота, 24 февруари, 2024
Почетна Тагови ГЕРМАНИЈА

Таг: ГЕРМАНИЈА

ракометна репрезентација на Германија

Една промената во составот за дуелот со Полска

Со една измена во играчкиот ростер денеска, (собирот е од 12.30 часот пред СЦ „Борис Трајковски“) ќе тргне на пат кон Полска нашата најдобра селекција, каде...