Билетите за нашиот голем хуманитарен ракометно музички настан се веќе во продажба преку МК Тикетс по цена од 250 и 300 денари. Повеќе информации на линкот https://bit.ly/rfm-bileti-nastan.

Не го пропуштајте спектакуларниот ракометен меч помеѓу актуелните и поранешните ракометни репрезентативци проследен со трето, музичко полувреме на кое ќе настапат Дац & Александар / Dragan Spasov Dac & Aleksandar Mitevski, Kiki Mukaetova, Next Time и VIS Memorija.

Приходите од продажба на билетите ќе бидат наменети за СОС Детско село.

Израдувајте некого за празниците и нека победат нашите!! 🇲🇰🇲🇰🇲🇰