сабота, 9 декември, 2023
Почетна Тагови Виктор Осимен

Таг: Виктор Осимен

Елмас со Наполи немоќни на гостувањето кај Јувентус

Екипата на Јувентус го победи актуелниот шампион Наполи и изби на првото место на табелата во Серија А.  Дерби натпреварот од 15.коло, одигран во Торино,...