Почетна Тагови Реал сосиедад

Таг: Реал сосиедад

Горан Крстевски: Дојдовме до финалето, предавање нема

екипата на МЗТ Скопје Аеродром против Баскет Кам, ќе го брани трофејот во Купот на Македонија. Во најавата за финалниот турнир, тренерот на аеродромки Горан...