Почетна Тагови Костас Слукас

Таг: Костас Слукас

Вардар и следната сезона ќе игра во Првата лига (ВИДЕО)

Фудбалерите на Вардар и следната сезона ќе играат во Првата македонска фудбалска лига. Вардарци го добија најважниот натпревар за нив сезонава, бараж дуелот за...