петок, 8 декември, 2023
Почетна Тагови КК Маџари

Таг: КК Маџари

Италијанката, Гоџа победник на првиот супер велеслалом

Софија Гоџа е победничка на првата во супер велеслалом сезонава во Светскиот куп во алпско скијање. Италијанката беше најбрза на супер велеслаломот одржан во...