вторник, 23 април, 2024
Почетна Тагови Каспер Руд

Таг: Каспер Руд

Јокиќ со трип-дабл, Мареј со звук на сирената, за победа на...

Неверојатен, втор, натпревар одиграа шампионот Денвер и ЛА Лејкерс во плејофот на Западната конференција. На задоволство на домашната публика, актуелниот првак Денвер славеше со...