Почетна Тагови Фемили Аеродром

Таг: Фемили Аеродром

Маџари и Шкупи ја оправдаа фаворитската улога

Екипите кои претендираат за највисок пласман во Втората кошаркарска лига, Маџари и Шкупи забележаа нови победи. Тие во дуелите со Работнички 2 и Соколи...