недела, 25 февруари, 2024
Почетна Тагови ЕХФ Еуро 2024

Таг: ЕХФ Еуро 2024

Атлетико Мадрид одигра само нерешено со Алмерија

Аргентинско шоу преовладуваше во ремито на Атлетико Мадрид и Алмерија. Со резултат од 2:2, Атлетико направи чекор назад во борбата за титулата во Ла...