вторник, 23 април, 2024
Почетна Тагови Априлија

Таг: Априлија

Интер со победа над Милан ја потврди шампионската титула

екипата на Интер е новиот фудбалски шампион на Италија. Популарните „неро-азури“ на пет кола до крајот на првенството го потврдија новиот шампионски трофеј. Тоа...