вторник, 23 април, 2024
Почетна Тагови Алекс Маркез

Таг: Алекс Маркез

Арсенал со ,,демолира” Челзи

Арсенал во градското лондоско дерби со „петарда" го поздрави Челзи. Со 5:0 Арсенал сеуште се бори со сите сили за освојување на Премиер Лигата. Првото...