понеделник, 4 март, 2024

ФУДБАЛ | ЕУРО 2024 бараж

▶ Останаа уште три слободни места за Европското првенство во Германија што ќе се одржи летово (14 јуни и до 14 јули).
▶ 12 репрезентации ќе се борат за пласман на ЕУРО 2024-та.
▶ Полуфиналните натпревари ќе се играат на 21 март, а финалните дуели на програмата се на 26 март.

 • 00

  Дена

 • 00

  Часа

 • 00

  Минути

 • 00

  Секунди

Дата

21 Мар 2024

Време

20:00 - 22:00