сабота, 9 декември, 2023
Почетна Автори мислења од ДД

ДД

631 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Ливерпул нов лидер на Премиер лигата

Со триумфот на гости против Кристал Палас од 2:1 екипата на Ливерпул изби на првото место на табелата во Премиер лигата барем до завршувањето...