Почетна Автори мислења од ДД

ДД

763 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Вардарки се најдобрите кадетки во Македонија

Кадетките на Вардар се шампионки на Македонија.  Вардарки во финалниот натпревар за кошарарки до 16 години го совладаа Бадел 81:64. Во последниот меч од сезоната,...