сабота, 9 декември, 2023
Почетна Тагови Томас Саторански

Таг: Томас Саторански

(ВИДЕО) Ливерпул нов лидер на Премиер лигата

Со триумфот на гости против Кристал Палас од 2:1 екипата на Ливерпул изби на првото место на табелата во Премиер лигата барем до завршувањето...