Почетна Тагови Софија Гоџа

Таг: Софија Гоџа

Баер Леверкузен ја одржува разликата од 10 бодови пред минхенски Баер

Фудбалерите на Баер Леверкузен ја забележаа 20-тата победа во Бундес лигата. Популарните „фармацевти“ славеа на гостувањето кај Келн со 2-0 во натпревар од 24-тото...