недела, 25 февруари, 2024
Почетна Тагови Флорентио Перез

Таг: Флорентио Перез

Атлетико Мадрид одигра само нерешено со Алмерија

Аргентинско шоу преовладуваше во ремито на Атлетико Мадрид и Алмерија. Со резултат од 2:2, Атлетико направи чекор назад во борбата за титулата во Ла...