понеделник, 26 февруари, 2024
Почетна Тагови Драган Начевски

Таг: Драган Начевски

Ривер Плата и Бока јуниорс одиграа без победник во 261-то „Супер...

Најголемото клупско, латино-американско дерби, дуелот аргентинските ривали, Ривер Плата и Бока Јуниорс заврши без победник. Како и секогаш така и вечерва, во 261-то „Супер...