Почетна Тагови АЗ Алкмар

Таг: АЗ Алкмар

Белгија е нов предизвик за македонските одбојкари во Златната лига

Македонската машка одбојкарска репрезентација денеска ги продолжува настапите во Европската златна лига. Попладнево во Беверен, против домашната селекција на Белгија, македонските одбојкари ќе го играат...