понеделник, 26 февруари, 2024

МАКЕДОНИЈА – ИТАЛИЈА (ЕУРО 2024)

Квалификации  ЕУРО 2024 » Група Ц
»09.09.2023 (сабота)
МАКЕДОНИЈА – ИТАЛИЈА 20.45 часот

Standings provided by Sofascore

The event is finished.

Дата

09 Сеп 2023
Завршено

Време

20:45
Категории