понеделник, 4 март, 2024

СУПЕР КУП | ВАРДАР – ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР

Шампионот Еурофарм Пелистер против освојувачот на Купот, Вардар во дуел за првиот трофеј во новата сезона, Супер купот на Македонија.

The event is finished.

Дата

06 Сеп 2023
Завршено

Време

18:00
Категории