сабота, 24 февруари, 2024
Почетна Тагови САЛЗБУРГ

Таг: САЛЗБУРГ

Струга ТЛ и Шкупи одиграа ефикасно, но без бедник

Ефикасен натпревар со четири постигнати гола и без победник понудија фудбалерите на Струга Трим Лум и Шкупи. Дербито од 20.коло одиграно во Струга, заврши...