Почетна Тагови Руди Гобер

Таг: Руди Гобер

Вардар и Детонит Плачковица во дуел за Првата лига

Попладнево во Струмица ќе се одигра последниот натпревар за сезоната 2023/24 во мак-фудбалот. По него ќе ја дознаеме која екипа ќе биде дел од...