вторник, 23 април, 2024
Почетна Тагови РК Јуниор Кисела Вода

Таг: РК Јуниор Кисела Вода

Арсенал со ,,демолира” Челзи

Арсенал во градското лондоско дерби со „петарда" го поздрави Челзи. Со 5:0 Арсенал сеуште се бори со сите сили за освојување на Премиер Лигата. Првото...