понеделник, 4 март, 2024
Почетна Тагови МКФ (Македонска Кошаркарска Федерација)

Таг: МКФ (Македонска Кошаркарска Федерација)

Јанта влеј со пресврт до нова, трета победа сезонава над шампионот...

Одбојкарките на Јанта волеј и Работнички повторно понудија големи одличен меч, исполнет со возбудувања, борба и драма. Дуелот од 3.коло во Втората фаза-1 им...