Почетна Тагови Марко Срдановиќ

Таг: Марко Срдановиќ

Фрајбург му „откина“ два бода на минхенски Баерн

Екипата на Баерн Минхен остана без планирани два бода во дуелот со Фрајбург. Во натпреварот од 24-тото коло на Бундес лига, Баварците на гостински...