сабота, 9 декември, 2023
Почетна Тагови Кошарка Плеј оф жени

Таг: Кошарка Плеј оф жени

Михаела Шифрин најбрза на спустот во Сент Мориц

Најдобрата скијачка на сите времиња, Микаела Шифрин ја оствари трета победа во новата сезона на Светскиот куп. До својата 91-ва победа во кариерата во Светскиот...