Почетна Тагови Доминик Соланке

Таг: Доминик Соланке

Прв пораз за Алкалоид – Охрид заслужено слави

Нема повеќе непоразени екипи во ракометната Супер лига на Македонија, откако вечерва во дербито на 4.коло ГРК Охрид пред полна сала на домашен терен...