вторник, 23 април, 2024
Почетна Тагови Атанасиј Трајанов

Таг: Атанасиј Трајанов

Македонија има скок од 23 места на ранг листата од БЏК...

Женската репрезентација на Македонија забележа најголем скок на последното рангирање на ранг листата на репрезентациите кои се натпреваруваат во Били Џин Кинг купот. Македонија...