Почетна Тагови Александар Петковски – Алкалоид

Таг: Александар Петковски – Алкалоид

Работнички си „поигруваше“ со Академија ФМП

Кошаркарите на Работнички очекувано стигнаа до 14-тата победа во Првата македонска лига. Во натпреварот од 18.коло одигран вечерва во СЦ „Кале“, Работнички лесно се...