понеделник, 4 март, 2024

СЕХА ЛИГА – ЧЕТВРТФИНАЛЕ

Еурофарм Пелистер веќе се пласира во полуфиналето на регионалната СЕХА ракометна лига. 

На добар пат е тоа да го направи и шампионот Вардар кој беше подобар од новосадска Војводина убедливо во првиот меч.

Сите информации поврзани со овие дуели следете ги овде.

The event is finished.

Дата

10 - 12 Апр 2023
Завршено

Време

16:00
Категории