Почетна Тагови МОК (Македонски Олимписки Комитет)

Таг: МОК (Македонски Олимписки Комитет)

Болоња и нанесе тежок пораз на Аталанта

По поразот од Интер во гости, Аталанта го забележа и третиот пораз на домашен терен оваа сезона. Имено, домаќините од Бергамо загубија од Болоња...