МАКЕДОНИЈА – ЕРМЕНИЈА

Најдобрата фудбалска репрезентација на Македонија ќе одигра контролен натпревар против.

На дуелот одигран на стадионот „Благоја Истатов“ во Струмица, Македонија победи со 3:1.

The event is finished.

Дата

17 Окт 2023
Завршено

Време

15:00
Категории