сабота, 24 февруари, 2024
Почетна Тагови КК Пелистер

Таг: КК Пелистер

Струга ТЛ и Шкупи одиграа ефикасно, но без победник

Ефикасен натпревар со четири постигнати гола и без победник понудија фудбалерите на Струга Трим Лум и Шкупи. Дербито од 20.коло одиграно во Струга, заврши...