понеделник, 4 март, 2024

Партизан – МЗТ Скопје Аеродром

Кошаркарите на МЗТ Скопје Аеродром му гостуваат на Партизан во натпревар од 15.коло на АБА лигата.

Средбата ќе може да ја гледате ВО ЖИВО на програмата на МРТ3 или ОВДЕ

The event is finished.

Дата

16 Јан 2023
Завршено

Време

18:00

Ознаки

Во живо ▶
Категории