МЗТ Скопје Аеродром – Црвена Звезда

Македонскиот првак МЗТ Скопје Аеродром го пречекува актуелното шампион на АБА лигата, белградска Црвена Звезда во натпревар од 14.коло.


Натпреварот може да го следите во ЖИВО на МРТ3.

The event is finished.

Дата

08 Јан 2023
Завршено

Време

17:00

Ознаки

Во живо ▶
Категории