понеделник, 15 април, 2024

МЗТ СКОПЈЕ А. – БУДУЌНОСТ

АБА ЛИГА – 16.КОЛО

Натпреварот меѓу МЗТ Скопје А. и Будуќност, што ќе се игра во СЦ „Јане Сандански“,
ќе започне од 17 часот, а ќе може да го следите ВО ЖИВО на МРТ3 или ОВДЕ

The event is finished.

Дата

21 Јан 2023
Завршено

Време

17:00

Ознаки

Во живо ▶
Категории