НОРВЕШКА – МАКЕДОНИЈА

Најдобрата машка ракометна репрезентација на Македонија денеска со дуелот против Норвешка го започнува својот осми настап на Светските првенства.

Сите натпревари на црвено-жолтите може да го следите ВО ЖИВО на програмите на Македонската телевизија.

Линк за МРТ 1

Линк за МРТ 3

The event is finished.

Ознаки:

Дата

13 Јан 2023
Завршено

Време

20:30

Ознаки

Во живо ▶
Категории