сабота, 9 декември, 2023
Почетна Тагови Тибо Куртоа

Таг: Тибо Куртоа

Само бод за Лацио на гостувањето во Верона

Екипата на Маурицио Сари на гостински терен против Верона освои само бод и ја продолжи лошата серија во гости. По трите порази по ред...