Почетна Автори мислења од Филип Василевски

Филип Василевски

67 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Работнички си „поигруваше“ со Академија ФМП

Кошаркарите на Работнички очекувано стигнаа до 14-тата победа во Првата македонска лига. Во натпреварот од 18.коло одигран вечерва во СЦ „Кале“, Работнички лесно се...